99 % nebude ticho. Ideme ďalej.

Autor: Milan Mrázik | 3.5.2012 o 9:04 | Karma článku: 5,48 | Prečítané:  1305x

99 % ide ďalej. To je odpoveď pre tých, ktorí nás pochovali. Dávame novému vedeniu policajného zboru 100 dní, aby uzavrel vykonštruovanú bezprecedentnú kauzu podpisov zo Spišiakovej dielne. Chceme počuť pravdu. 99 % podnikne drastickejšie kroky ak nedôjde do 100 dní k vyriešeniu kauzy podpisov políciou. To je jeden zo záverov celoslovenského stretnutia občianskych zástupcov 99 %. Som hovorcom 99 %...

Nie nebudeme ticho. Po desaťročiach vlády ideológie Marxa a Engelsa nastúpila ideológia neviditeľnej ruky voľného trhu. Politológovia, ktorí vyznávali Marxa a Engelsa „dnes idú s dobou“ a uctievajú neviditeľnú ruku voľného trhu. Ani táto ideológia nie je správna a  žiadna neviditeľná ruka neexistuje. Existuje viditeľné 1 %.

Nepotrebujeme ideológie. Potrebujeme ľudí so srdcom, ktorí majú chuť, aby ich ruky bolo vidieť a hlas počuť.

Pokračujeme v práci ako občianska iniciatíva. Všetci sme jej hovorcami. Sme hovorcami myšlienky správnych priorít pre bežných ľudí a zmeny ich života k lepšiemu.

Celoslovenské stretnutie občianskych zástupcov 99 % ukázalo, že aj napriek volebnému neúspechu nemôžeme ostať ticho.

V občianskej iniciatíve nepotrebujeme predsedu, funkcionárov a stranícke štruktúry. Stačí chuť pracovať pre správnu myšlienku. Napriek neúspechu vo voľbách je stále veľa ľudí zapálených pre správnu vec.

Slovensko nepotrebuje krčmové reči, náreky, tolerovanie verejných právd a zlodejstiev, ale iniciatívu odhaľovať nepoctivosti každodenného života. Slovensko potrebuje odvahu, pravdu a otvorené oči.

Malé zlodejstvá sa začínajú v obciach, mestách a požehnané sú v regionálnych a národnom parlamente. Nemôžeme sa tváriť, že sa to nás nedotýka, že sa to nedá zmeniť. Ak sa zmierime s neprávosťami vo svojom okolí a ostaneme ticho, tak nechceme krajšie obce, regióny a Slovensko. Nebyť ticho je priorita práce hovorcov 99 %.

Prestaňme automaticky preberať pravdy zmanipulovaných novín a takzvaných novinárov. Hlavná správa z občianskeho stretnutia 99 % nie sú možné drastické kroky, ak polícia do 100 dní nevyriekne pravdu o podpisoch, ale budúcnosť s názvom IDEME ĎALEJ.

Je jasné, že pravda o podpisoch musí byť počuť. Novinári, ak ste profesionáli pátrajte po pravde. Čo tak začať niekde v Senici u slečny, ktorej notárskym overením čestného vyhlásenia nečestného konania sa to začalo. My máme svedomie čisté. Máte ho aj vy páni novinári ? Alebo nemáte zadanie tohto typu ? Má čisté svedomie polícia a pán Spišiak ?

Nestrácame vieru v zmenu. Nestrácame chuť pracovať a hovoriť. Slovensko nebude krajšou a lepšou krajinou, kým jej občania budú tolerovať starých skorumpovaných politikov. Ak budú občania ticho nič sa nezmení.

Nehľadajte za 99 % žiadne konšpirácie. Myšlienka 99 % je cestou k zmene, presadeniu správnych priorít a isto aj naplnení osobných ambícií. Len konkrétnymi aktivitami konkrétnych ľudí môžeme zmeniť život k lepšiemu.

Buďte aj vy hovorcami 99 %.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Nemýľte sa, toto nie je vaše Slovensko, zaznelo Kotlebovi pod oknom

Na to, aby zlo víťazilo, stačí, aby dobrí ľudia nerobili nič, pripomenul prezident Andrej Kiska.

EKONOMIKA

Evku vybral Lajčák priamo, pred mesiacmi hovoril niečo iné

Minister sa bránil prieskumom, teraz priznáva, že žiadny nebol.

DOMOV

Prieskum: Most-Híd je na hranici zvoliteľnosti, predbehlo ho aj KDH

Vo voľbách by opäť zvíťazil Smer.


Už ste čítali?