99 % nebude ticho. Ideme ďalej.

Autor: Milan Mrázik | 3.5.2012 o 9:04 | Karma článku: 5,48 | Prečítané:  1306x

99 % ide ďalej. To je odpoveď pre tých, ktorí nás pochovali. Dávame novému vedeniu policajného zboru 100 dní, aby uzavrel vykonštruovanú bezprecedentnú kauzu podpisov zo Spišiakovej dielne. Chceme počuť pravdu. 99 % podnikne drastickejšie kroky ak nedôjde do 100 dní k vyriešeniu kauzy podpisov políciou. To je jeden zo záverov celoslovenského stretnutia občianskych zástupcov 99 %. Som hovorcom 99 %...

Nie nebudeme ticho. Po desaťročiach vlády ideológie Marxa a Engelsa nastúpila ideológia neviditeľnej ruky voľného trhu. Politológovia, ktorí vyznávali Marxa a Engelsa „dnes idú s dobou“ a uctievajú neviditeľnú ruku voľného trhu. Ani táto ideológia nie je správna a  žiadna neviditeľná ruka neexistuje. Existuje viditeľné 1 %.

Nepotrebujeme ideológie. Potrebujeme ľudí so srdcom, ktorí majú chuť, aby ich ruky bolo vidieť a hlas počuť.

Pokračujeme v práci ako občianska iniciatíva. Všetci sme jej hovorcami. Sme hovorcami myšlienky správnych priorít pre bežných ľudí a zmeny ich života k lepšiemu.

Celoslovenské stretnutie občianskych zástupcov 99 % ukázalo, že aj napriek volebnému neúspechu nemôžeme ostať ticho.

V občianskej iniciatíve nepotrebujeme predsedu, funkcionárov a stranícke štruktúry. Stačí chuť pracovať pre správnu myšlienku. Napriek neúspechu vo voľbách je stále veľa ľudí zapálených pre správnu vec.

Slovensko nepotrebuje krčmové reči, náreky, tolerovanie verejných právd a zlodejstiev, ale iniciatívu odhaľovať nepoctivosti každodenného života. Slovensko potrebuje odvahu, pravdu a otvorené oči.

Malé zlodejstvá sa začínajú v obciach, mestách a požehnané sú v regionálnych a národnom parlamente. Nemôžeme sa tváriť, že sa to nás nedotýka, že sa to nedá zmeniť. Ak sa zmierime s neprávosťami vo svojom okolí a ostaneme ticho, tak nechceme krajšie obce, regióny a Slovensko. Nebyť ticho je priorita práce hovorcov 99 %.

Prestaňme automaticky preberať pravdy zmanipulovaných novín a takzvaných novinárov. Hlavná správa z občianskeho stretnutia 99 % nie sú možné drastické kroky, ak polícia do 100 dní nevyriekne pravdu o podpisoch, ale budúcnosť s názvom IDEME ĎALEJ.

Je jasné, že pravda o podpisoch musí byť počuť. Novinári, ak ste profesionáli pátrajte po pravde. Čo tak začať niekde v Senici u slečny, ktorej notárskym overením čestného vyhlásenia nečestného konania sa to začalo. My máme svedomie čisté. Máte ho aj vy páni novinári ? Alebo nemáte zadanie tohto typu ? Má čisté svedomie polícia a pán Spišiak ?

Nestrácame vieru v zmenu. Nestrácame chuť pracovať a hovoriť. Slovensko nebude krajšou a lepšou krajinou, kým jej občania budú tolerovať starých skorumpovaných politikov. Ak budú občania ticho nič sa nezmení.

Nehľadajte za 99 % žiadne konšpirácie. Myšlienka 99 % je cestou k zmene, presadeniu správnych priorít a isto aj naplnení osobných ambícií. Len konkrétnymi aktivitami konkrétnych ľudí môžeme zmeniť život k lepšiemu.

Buďte aj vy hovorcami 99 %.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?